youtv

YouTV — це зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і у будь-якому місці за умови доступу до мережі Інтернет.

З сервісом youtv кожен клієнт отримує:

  • Можливість перегляду на Android та iOS смартфонах та планшетах;
  • Рейтингові та популярні телеканали;
  • Можливість вибору максимально цікавого пакету телеканалів від безкоштовного (більше 80 телеканалів) до максимального платного (більше 220 телеканалів);
  • Можливість використання однієї платної підписки на п’яти пристроях одночасно;
  • Максимально зручний інтерфейс та навігація, швидке переключення телеканалів;
  • Миттєва та зручна оплата обраного пакету;
  • Мобільність – перегляд телебачння на ваших мобільних пристроях як в мережі оператора, так і за її межами, використовуючи одну і ту ж авторизацію!

Підключайтесь до телебачення, яке завжди з вами!


Основні тарифи

«Основний» «Універсальний» «Максимальний» «Спорт+» «FilmBox»
Кількість каналів* більше 140 більше 200 більше 240 більше 150 більше 90
Абонплата** 80,00 грн/міс. 94,90 грн/міс. 149,90 грн/міс. 89,90 грн/міс. 46,90 грн/міс.

*Кількість телеканалів може змінюватись у різних регіонах, залежно від наявності включених регіональних каналів.
**Вартість вказана при умові оплати через додаток youtv банківською картою. При оплаті через Google Play вартість може відрізнятись.


Android та iOS смартфони і планшети

Телебачення, що завжди онлайн – це вже приємна реальність! В дорозі, на дачі, у відрядженні — улюблені програми, шоу, фільми, спортивні змагання завжди у Вашому смартфоні чи планшеті, якщо Ви користуєтесь додатком youtv! Завантаження з Google Play для Android OS чи з AppStore для iOS займає всього кілька хвилин, а задоволення від користування та мобільного перегляду у будь-якому місці у будь-який час триває постійно!

Для користування варто лише завантажити додаток, зареєструватись, обрати пакет телеканалів за власними вподобаннями та насолоджуватись переглядами!


Телевізор

Для усіх, хто полюбляє традиційний спосіб перегляду телеканалів на телевізорах, youtv забезпечує телевізійну версію додатку – Android TV. Ця версія доступна для сучасних Smart телевізорів із можливістю завантажень із Google Play та звичайних телевізорів із використанням мультимедійних STB приставок.

Для завантаження на телевізори із функцією Smart варто зайти у бібліотеку Google Play та завантажити додаток Android TV.
При роботі із приставками зайдіть в налаштування та відкрийте чи завантажте цей додаток із бібліотеки.

Після завантаження зареєструйтесь, якщо у Вас немає створеного акаунта на мобільному пристрої. Якщо Ви попередньо реєструвались на смартфоні чи планшеті — можете використовувати вже існуючий акаунт. Зайдіть у додаток, оберіть пакет і насолоджуйтесь зручним переглядом та надзвичайно простою навігацією.

youtv androidtv

Завантажити на Android-TV

Комп’ютер

Для користувачів, що звикли працювати з комп’ютером та переглядати відео, новини, фільми з Інтернету, youtv дарує web-версію, у якій нічого не потрібно завантажувати. Достатньо перейти за посиланням https://youtv.com.ua/.

youtv laptop

Дивитися на комп'ютері

Яку б версію Ви не обрали, вже дуже швидко Ви оціните можливість використання передплаченого пакету відразу на кількох пристроях, можливість не пропускати важливих подій та/чи фільмів, можливість швидко і автономно сплачувати обраний пакет, а найголовніше – зручний, багатофункціональний та простий користувацький інтерфейс.

ОТТ телебачення від youtv змінює парадигму звичайного телебачення та відкриває нові можливості перегляду у будь-якому місці, у будь-який час та з будь-якого пристрою!

Підключайтесь вже сьогодні та на власному досвіді відчуйте усі перераховані переваги!

У тебе старий телевізор? НЕ БІДА!


Мультимедійний плеєр iNeXT TV4 перетворить будь який телевізор в SMART.
Придбавши Media BOX iNeXT TV4 отримуєш всі функції SmartTV за менші кошти ніж вартість нового телевізора.


Замовлення плеєра iNeXT TV4

Заповніть форму для замовлення і ми підготуємо для Тебе плеєр. Також є можливість замовити доставку по Україні через "Нову Пошту"

Інші сервіси телебачення:

вул. Северинівська, буд. 9
м. Ірпінь, Україна, 08205

+38 (093) 7777-904

+38 (095) 7777-904

+38 (098) 7777-904

info@tv-net.com.ua

МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧИТИСЯ

Ми безкоштовно перевіримо можливість підключення твого будинку або квартири та повідомимо результат!